KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13835123
nr 1383 5123
Rudolf Carlborg
(1892-1963), Sverige
Blandteknik, Signerad, 34x32, yttermått inklusive ram: 49x44 cm
Rudolf Carlborg, svensk bildkonstnär född 1892, död 1963.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 8 mars 2021
kl 18:44:14
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr
Rudolf Carlborg
Läs mer om Rudolf Carlborg